Email Password    
  Log in  
Go back to Main Page  Forget my password?    
  IDisplay Görüntüleme Sistemleri A.Ş.
Turkey, Consumer Electronics
21.977 view
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    Company Profile   Industrial Info    Products 11    Services 6    Network 1    Employees 2    Photos     Videos     Latest News 19    Locations    
 
  Company Profile
  Year Established : 2013  
  Email : info@idisplay.com.tr  
  Website : http://www.idisplay.com.tr
  Phone : 212 356 04 20
  Fax : 212 356 04 25
  Total Employees :
  Total Annual Revenue :
  Address : Kuştepe Mh Leylak Sokak Nursanlar İş Merkezi Kat.6 Marmara C.P.34387 Turkey

 Branches

 Company Summary
 
 
iDisplay, her türlü kurum ve organizasyonun iletişim çalışmalarının daha verimli yürümesini sağlayacak dijital çözümleri, en son teknolojiyi kullanarak üreten bir yapıdır. Her türlü ihtiyaca göre farklı çözümler yaratan, ayrıca bu çözümleri tedarik edip projelendirerek kurulumunu da yapan bir şirkettir.

iDisplay, 2012 yılında bir Cavme Group iştiraki olan Avkom’dan ayrılarak, yine Cavme Group bünyesinde bağımsız bir anonim şirket olarak faaliyetlerine devam etmektedir. Kendi yarattığı markası iSpot ile özel tasarımlı bilgilendirme, yönlendirme ve sunum çözümleriyle, uzmanlık gerektiren görüntüleme teknolojileri alanında profesyonel çözümler sunmaktadır.

iDisplay, sahada aktif olarak yer alan 10.000 adedin üzerinde ekranıyla, yalnızca Türkiye’de değil, başta K.K.T.C., Türkmenistan, Irak, Azerbaycan olmak üzere, komşu ülkelerde ve Almanya, İspanya, Fransa gibi Avrupa ülkelerinde de hizmet vermektedir.

Tek
...more
   
 
 

 Tags
Görüntüleme Sistemleri

     
 Sectors where the company is active

 Reference Projects

 Awards

 Patents

 Brands

 Trade Shows

 
  ©2014 Cobunet   Terms of Use    Privacy Policy    Contact    Cobunet Team    Search Company    Search in Product and Services              English     Turkish