E-Posta Şifre    
  Giriş Yapın  
Ana Sayfaya Geri Dön  Şifremi Unuttum?    
  Enva Endüstriyel Temizlik Ürünleri A.Ş.
Türkiye, Tüketim Maddeleri
19.577 görüntüleme
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    Şirket Profili   Endüstriyel Bilgiler    Ürünler 6    Hizmetler     Network     Çalışanlar 1    Fotoğraflar     Videolar     Son Haberler 2    Lokasyonlar    
 
  Şirket Profili
  Kuruluş Tarihi :  
  Email : info@ervaendustriyel.com  
  Website : http://www.ervaendustriyel.com
  Telefon : 212 438 32 98
  Fax : 212 438 32 99
  Çalışan Sayısı :
  Total Yıllık Gelir :
  Adres : İSTOÇ 5.ADA NO 85-87 MAHMUTBEY Marmara Türkiye

 Şubeler

 Şirket Özeti
 
 
ERVA endüstriyel temizlik ürünleri sektör deki 20 yılı aşkın tecrübesi ile geleneksel esnaf hizmeti anlayışını, kurumsal hizmet bilinciyle bütünleştirerek İSTOÇ TOPTANCILAR ÇARŞISINDA hizmet vermektedir.

ERVA temizlik ürünleri , endüstriyel temizlik maddeleri toptancılığından, şirketlerin temizlik konusundaki ihtiyaçlarına , bireysel tüketimde yoğun olarak kullanım gerçekleştirilen OKUL, HASTANE, RESTAURANT, CAFÉ, HOTEL, ASKERİYE , RESMİ KURUMLAR ve ÖZEL ŞİRKETLER’in siparişlerinde hızlı ve geniş hizmet ağıyla anında yanıt vermektedir.

Toptan satın alacağınız ürün ve temizlik maddelerinin hangisinin kurumunuz için daha ekonomik ve kaliteli olduğu konusunda danışmanız için profesyonel hizmet veren müşteri temsilcilerimiz ile daha doğru satın alma yapabilmeniz adına, sizlerin memnuniyetini baz alarak hizmet anlayışımızı diri tutmaktayız.
   
 
 

 Etiketler
Temizlik Ürünleri
Gıda ve Ambalaj Ürünleri

     
 Faaliyet Gösterdiği Sektörler

 Referans Projeler

 Ödüller

 Patentler

 Markalar

 Fuarlar

 
  ©2014 Cobunet   Kullanım Şartları    Gizlilik Politikası    İletişim    Cobunet Ekibi    Şirket Ara    Ürün ve Hizmetlerde Ara              İngilizce     Türkçe