Email Password    
  Log in  
Go back to Main Page  Forget my password?    
  Enva Endüstriyel Temizlik Ürünleri A.Ş.
Turkey, Consumer Goods
15.122 view
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    Company Profile   Industrial Info    Products 6    Services     Network     Employees 1    Photos     Videos     Latest News 2    Locations    
 
  Company Profile
  Year Established :  
  Email : info@ervaendustriyel.com  
  Website : http://www.ervaendustriyel.com
  Phone : 212 438 32 98
  Fax : 212 438 32 99
  Total Employees :
  Total Annual Revenue :
  Address : İSTOÇ 5.ADA NO 85-87 MAHMUTBEY Marmara Turkey

 Branches

 Company Summary
 
 
ERVA endüstriyel temizlik ürünleri sektör deki 20 yılı aşkın tecrübesi ile geleneksel esnaf hizmeti anlayışını, kurumsal hizmet bilinciyle bütünleştirerek İSTOÇ TOPTANCILAR ÇARŞISINDA hizmet vermektedir.

ERVA temizlik ürünleri , endüstriyel temizlik maddeleri toptancılığından, şirketlerin temizlik konusundaki ihtiyaçlarına , bireysel tüketimde yoğun olarak kullanım gerçekleştirilen OKUL, HASTANE, RESTAURANT, CAFÉ, HOTEL, ASKERİYE , RESMİ KURUMLAR ve ÖZEL ŞİRKETLER’in siparişlerinde hızlı ve geniş hizmet ağıyla anında yanıt vermektedir.

Toptan satın alacağınız ürün ve temizlik maddelerinin hangisinin kurumunuz için daha ekonomik ve kaliteli olduğu konusunda danışmanız için profesyonel hizmet veren müşteri temsilcilerimiz ile daha doğru satın alma yapabilmeniz adına, sizlerin memnuniyetini baz alarak hizmet anlayışımızı diri tutmaktayız.
   
 
 

 Tags
Temizlik Ürünleri
Gıda ve Ambalaj Ürünleri

     
 Sectors where the company is active

 Reference Projects

 Awards

 Patents

 Brands

 Trade Shows

 
  ©2014 Cobunet   Terms of Use    Privacy Policy    Contact    Cobunet Team    Search Company    Search in Product and Services              English     Turkish