Giriş Yapın
Kayıt Olun
Mesajlar
   Bilgisayar & Yazılım ( 23 )    Danışmanlık ( 8 )    Elektronik ( 14 )    Giyim ( 54 )    İnşaat & Emlak ( 20 )    Kimyasallar ( 22 )    Makineler ( 54 )
  TULPAR AKIŞKAN TEKNOLOJİLERİ SAN. VE TİC. A.Ş.
Türkiye, Makineler
93 görüntüleme
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    Şirket Profili   Endüstriyel Bilgiler    Ürünler 39    Hizmetler     Network     Çalışanlar 1    Fotoğraflar 18    Videolar     Son Haberler 9    Lokasyonlar 1   
 
 Şirket Profili
  Kuruluş Tarihi :  
  Email : info@tulpar-sps.com  
  Website : http://www.tulpar-sps.com
  Telefon : 216 313 40 89
  Fax : 216 599 04 89
  Çalışan Sayısı :
  Total Yıllık Gelir :
  Adres : DES Sanayi Sitesi 112. Sok. D-04 Blok No:22 DUDULLU OSB Marmara Türkiye
 Etiketler
kompansatör
eşanjör
flex
seperatör
endüstriyel pompa
manyetik seviye göstergesi
 Şirket Özeti
 
 
TULPAR A.Ş. müşteri odaklı mühendislik çözümleri esas alınarak çalışmalara hız verilmiş kısa sürede genç ve dinamik mühendis kadrosu ile sektörde sağlam temeller oluşturmuştur.

Türkiye temelli bir dünya markası yaratmak için yola çıkan TULPAR ekibi , kaliteli üretim ve yüksek mühendislik gücü ile müşteri memnuniyetini, şeffaf şirket yapısı ile güvenirlik , sürdürülebilir ürün yapısı ile verimlilik , AR-GE ve ÜR-GE çalışmaları ile yenilikçilik ilkelerini temel almıştır.

TULPAR bir markanın çok ötesinde güveni ve sorunsuzluk erdemlerini temsil eder , müşteri için değer yaratmak kullanıcı beklentilerine kalite ve istikrarla cevap vermek için bütüne gelmiştir.

TULPAR bizden sonraki genç kuşaklara da yoldaşlık yapacak , sahip olduğu erdemleri onlarla birlikte dünyanın her köşesinde gururla yaşatacaktır.

SERVİS HİZMETLERİMİZ

TULPAR A.Ş. olarak ''Müşteri memnuniyetini'' hedefleyen bir
...daha fazlası
   
 
 
 Şirket Katalogları
 Şubeler
     
 Ürünler
 Hizmetler
Kayıt Bulunamadı
 
  ©2014 Cobunet   Kullanım Şartları    Gizlilik Politikası    İletişim    Cobunet Ekibi    Şirket Ara    Ürün ve Hizmetlerde Ara              İngilizce     Türkçe