Log in
Sign Up
Messages
   Chemicals ( 22 )    Clothing ( 54 )    Computer & Software ( 23 )    Construction & Real Estate ( 20 )    Counseling ( 8 )    Electronic ( 14 )    Machinery ( 54 )
  TULPAR AKIŞKAN TEKNOLOJİLERİ SAN. VE TİC. A.Ş.
Turkey, Machinery
522 view
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    Company Profile   Industrial Info    Products 39    Services     Network     Employees 1    Photos 18    Videos     Latest News 9    Locations 1   
 
 Company Profile
  Year Established :  
  Email : info@tulpar-sps.com  
  Website : http://www.tulpar-sps.com
  Phone : 216 313 40 89
  Fax : 216 599 04 89
  Total Employees :
  Total Annual Revenue :
  Address : DES Sanayi Sitesi 112. Sok. D-04 Blok No:22 DUDULLU OSB Marmara Turkey
 Tags
kompansatör
eşanjör
flex
seperatör
endüstriyel pompa
manyetik seviye göstergesi
 Company Summary
 
 
About Us
TULPAR A.Ş. müşteri odaklı mühendislik çözümleri esas alınarak çalışmalara hız verilmiş kısa sürede genç ve dinamik mühendis kadrosu ile sektörde sağlam temeller oluşturmuştur.

Türkiye temelli bir dünya markası yaratmak için yola çıkan TULPAR ekibi , kaliteli üretim ve yüksek mühendislik gücü ile müşteri memnuniyetini, şeffaf şirket yapısı ile güvenirlik , sürdürülebilir ürün yapısı ile verimlilik , AR-GE ve ÜR-GE çalışmaları ile yenilikçilik ilkelerini temel almıştır.

TULPAR bir markanın çok ötesinde güveni ve sorunsuzluk erdemlerini temsil eder , müşteri için değer yaratmak kullanıcı beklentilerine kalite ve istikrarla cevap vermek için bütüne gelmiştir.

TULPAR bizden sonraki genç kuşaklara da yoldaşlık yapacak , sahip olduğu erdemleri onlarla birlikte dünyanın her köşesinde gururla yaşatacaktır.

SERVİS HİZMETLERİMİZ

TULPAR A.Ş. olarak ''Müşteri memnuniyetini'' hedefleyen bir
...more
   
 
 
     
 Products
 Services
No results found
 
  ©2014 Cobunet   Terms of Use    Privacy Policy    Contact    Cobunet Team    Search Company    Search in Product and Services              English     Turkish