Email Password    
  Log in  
Go back to Main Page  Forget my password?    
  Temeltaş İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Turkey, Construction
15.508 view
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    Company Profile   Industrial Info    Products     Services 4    Network     Employees 1    Photos 9    Videos 4    Latest News 23    Locations    
 
  Company Profile
  Year Established :  
  Email : temeltas@temeltas.com.tr  
  Website : http://www.temeltas.com.tr
  Phone : 212 360 07 40
  Fax : 212 360 07 41
  Total Employees :
  Total Annual Revenue :
  Address : Mithatpaşa Mah. Gökşin Sok. No:36 Kemerburgaz Turkey

 Branches

 Company Summary
 
 
1998 yılında, Zemin ve Temel Mühendisliği konularında faaliyet göstermek üzere kurulan Temeltaş; 15 yıllık deneyimi, profesyonellerden oluşan ekibi ve yüksek standartlara dayanan hizmet anlayışıyla kaliteli projelere imza atarak geleceği temelden yarınlara taşıyor.

Ekonomik ve teknolojik koşullara uygun olarak, değişken ortamlarda hareket kabiliyetini sürekli artıran Temeltaş; projelerin tasarımından gerçekleşmesine kadar her aşamasında ileri teknoloji ürünü modern makine ve ekipmanıyla doğru ve ekonomik çözümler üretiyor.

Kurulduğu günden bu yana tamamladığı işlerle gerek yurt içinde gerek yurt dışında yerli ve yabancı denetleme firmalarının takdir ve memnuniyetini kazanan Temeltaş; güvenli, kaliteli, ekonomik uygulamalarını artan bir performans ile faaliyetlerini sürdürmeyi ilke edinmiştir.
   
 
 

 Tags
Fore Kazık
Ankraj
Jet Grout
Diyafram Duvar
Kazık Yükleme Testleri
Zemin Mühendisliği

     
 Sectors where the company is active

 Reference Projects

 Awards

 Patents

 Brands

 Trade Shows

 
  ©2014 Cobunet   Terms of Use    Privacy Policy    Contact    Cobunet Team    Search Company    Search in Product and Services              English     Turkish