Giriş Yapın
Kayıt Olun
Mesajlar
   Bilgisayar & Yazılım ( 23 )    Danışmanlık ( 8 )    Elektronik ( 14 )    Giyim ( 54 )    İnşaat & Emlak ( 20 )    Kimyasallar ( 22 )    Makineler ( 54 )
Ürün : Workcube ERP Standart Edition
 
    Bu ürünü satıyorum (Toptan)
  Ürün Adı : Workcube ERP Standart Edition
  Kategori : Bilgisayar Donanım ve Yazılım - Ticari Yazılım
  URL : http://www.ibserp.com/workcube-enterprise-business-portal.php
  Birim : Adet
  Fiyat : 19,900.00 USD
  Marka Adı : Workcube
  Model : V14
  : Toplam 29.355 görüntüleme
Workcube, ERP kavramına yepyeni bir tanım getirerek, kurumlara tümleşik planlama ve iş yaklaşımı sunuyor. İşletmeler rekabet avantajlarını sürdürebilmek için iş süreçlerini değişen pazar trend ve taleplerine hızlıca adapte etmek zorunda. Klasik ERP’nin yetersizliğini anlayan işletmeler dümenlerini kurumların iş süreçlerini tüm bileşenleriyle yönetmelerini sağlayan web tabanlı, bütünsel yazılım çözümlerine kırıyor. Geçmişe baktığımızda işletmeler iş süreçlerini yönetmek için, iş süreçleriyle ilişkili veri ve bilgileri yakalayabilmek adına çareyi klasik ERP çözümlerinde aradılar. Oysa tipik bir ERP\'nin tek başına bir işletmenin bütününü kapsayacak bir çözüm olmaya yaklaşması mümkün değil. Ürün, üretim, sipariş işleme ve bunlarla ilişkili diğer işlemleri kapsayan klasik ERP çözümleri kurumların bütünlüklü bir resmini ortaya koymada tamamen yetersiz durumda. Bu bağlamda Workcube ERP\'ye daha geniş bir anlam yüklüyor ve CRM, HR, SCM, Project Management gibi diğer Workcube çözümleriyle benzersiz bir tümleşik yapı sunuyor.
 
   IBS Solutions
 Türkiye, İstanbul
  Informasyon Hizmetleri
  info@ibserp.com
  216 499 7767
Bağlantı Kurun
Mesaj
Şikayet Edin
22.722 görüntüleme
 
  ©2014 Cobunet   Kullanım Şartları    Gizlilik Politikası    İletişim    Cobunet Ekibi    Şirket Ara    Ürün ve Hizmetlerde Ara              İngilizce     Türkçe