Giriş Yapın
Kayıt Olun
Mesajlar
   Bilgisayar & Yazılım ( 23 )    Danışmanlık ( 8 )    Elektronik ( 14 )    Giyim ( 54 )    İnşaat & Emlak ( 20 )    Kimyasallar ( 22 )    Makineler ( 54 )
Ürün : Workcube CRM
 
    Bu ürünü satıyorum (Toptan)
    Bu ürünü üretiyorum
    Bu ürünü ihraç ediyorum
  Ürün Adı : Workcube CRM
  Kategori : Bilgisayar Donanım ve Yazılım - Ticari Yazılım
  URL : http://www.forcebilisim.com/w3-crm/
  Birim : Adet
  Marka Adı : Workcube Catalyst
  Model : 16
  : Toplam 1.024 görüntüleme
Workcube CRM, işletmelerin müşterileri ile ilişkilerini etkin bir biçimde yönetirken hızlı ve kapsamlı hizmet sunmalarını sağlar. Bugüne kadar CRM konusunda pek çok tanımlama yapıldı. Kimisi CRM’i sadece müşteri bilgilerini kaydetmek olarak algılarken, kimi zaman müşteri şikayetlerini dinlemek CRM olarak kabul edildi. Biz Workcube olarak CRM’i Müşterilere daha iyi hizmet sunmak, Müşteriler ile sürekli ve etkin iletişim kurmak Doğru zamanda, doğru müşteriye, doğru ürünü satmak, Müşteri hizmetleri departmanını daha etkin kılmak, Çapraz ve dikey satış olanakları yaratmak, Satış ekibinin daha kolay ve hızlı satış yapmasını sağlamak, Pazarlama ve satış aktivitelerini basit ve birbirine paralel hale getirmek, Satış fırsatlarını doğru ve etkin değerlendirmek, Yeni müşteriler bulmak, Müşteri başına karlılığı arttırmak için teknolojiyi kullanmak olarak tanımlıyoruz.
 
   Force Bilgi Teknolojileri Hizmetleri
 Türkiye, İstanbul
  Bilgisayar Yazılım
  info@forcebt.com
  535 711 7788
Bağlantı Kurun
Mesaj
Şikayet Edin
13.428 görüntüleme
 
  ©2014 Cobunet   Kullanım Şartları    Gizlilik Politikası    İletişim    Cobunet Ekibi    Şirket Ara    Ürün ve Hizmetlerde Ara              İngilizce     Türkçe