Log in
Sign Up
Messages
   Chemicals ( 22 )    Clothing ( 54 )    Computer & Software ( 23 )    Construction & Real Estate ( 20 )    Counseling ( 8 )    Electronic ( 14 )    Machinery ( 54 )
Product : Limit Rotlu Dilatasyon Kompansatörü
 
    I sell this product (Wholesale)
    I sell this product (Retail)
    I manufacture this product
    I am exporting this product
  Product name : Limit Rotlu Dilatasyon Kompansatörü
  Category : Machinery - Machine Tool Equipment
  URL : http://www.tulpar-sps.com/urunler-limit-rotlu-dilatasyon-kompansatoru
  Unit : Adet
  Brand Name : Tulpar
  : Total 47 view

Dilatasyon kompansatörleri (Limit Rotlu Tip) boru sistemlerinde belirlenen yerlere konularak, bina çökmeleri ve hareketlenmelerinde, rijit boru yapısına karşın esnek yapısı sayesinde boru hatlarındaki gerilme, kopma vb. problemleri ortadan kaldırarak sistemi koruyan elemanlardır. 

İki körük içeren bu tip kompansatörler eksenel hareketleri, yanal sapmaları ve açısal rotasyonu absorbe eder. Limit Rotlu Tip Dilatasyon Kompansatörleri standart 50, 100, 150 ve 200mm yanal hareketleri sönümlemekle birlikte, istenilen diğer farklı genleşme değerleri içinde özel üretimler mümkündür. Bu kompansatörlerde kontrol çubukları kullanılarak ara parça stabilize edilir. 

 

Malzeme Yapısı: 
DIN17440'a uygun olarak paslanmaz çelik; bağlantı parçaları paslanmaz çelik ya da karbon çelik olarak üretilebilir. Dizayn ve üretim "EJMA" standartlarına göre yapılmıştır. Basınç ve sıcaklık değerleri DIN2401 standartlarına uygundur. Çift tarafında bulunan körükleri ve limit rotu sayesinde çökme hareketlerini sönümleme kabiliyetine sahiptir. 

 

Bağlantılar: 
Döner flanşlı 
Kaynak boyunlu 

 

Nominal Çap: 
DN25 (1") - DN1000 (40") 

 

Basınç Değerleri: 
Limit Rotlu Tip Dilatasyon Kompansatörleri standart PN16 basınç sınıfında üretilmekte olup, daha yüksek basınç sınıfları için özel dizaynlar neticesinde imal edilmektedirler. Operasyon basıncı nominal çapa ve operasyon sıcaklığına bağlıdır. 

 

Sıcaklık Aralığı: 
Malzeme yapısına göre -196ºC'den 600 ºC'ye kadar. 

 

Uygulama: 
Bina geçmişlerindeki tüm dilatasyon noktalarında, yer altı, yer üstü, havai vb. tüm hatlarda ve akışkanın olduğu tüm sistemlerde kullanılmaktadır.

 
 Photos
 
 
 
   TULPAR AKIŞKAN TEKNOLOJİLERİ SAN. VE TİC. A.Ş.
 Turkey, İstanbul
  Machinery
  info@tulpar-sps.com
  216 313 40 89
Connect
Message
Make a Complaint
522 view
 
  ©2014 Cobunet   Terms of Use    Privacy Policy    Contact    Cobunet Team    Search Company    Search in Product and Services              English     Turkish