Giriş Yapın
Kayıt Olun
Mesajlar
   Bilgisayar & Yazılım ( 23 )    Danışmanlık ( 8 )    Elektronik ( 14 )    Giyim ( 54 )    İnşaat & Emlak ( 20 )    Kimyasallar ( 22 )    Makineler ( 54 )
Ürün : Workcube ERP Pro Edition
 
    Bu ürünü satıyorum (Toptan)
  Ürün Adı : Workcube ERP Pro Edition
  Kategori : Bilgisayar Donanım ve Yazılım - Ticari Yazılım
  URL : http://www.ibserp.com/workcube-enterprise-business-portal.php
  Birim : Adet
  Fiyat : 29,900.00 USD
  Marka Adı : Workcube
  Model : V14
  : Toplam 542 görüntüleme
Workcube Enterprise Business Portal bir kurumun tüm yönetim ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmış uçtan uca kurumsal bilgi sistemidir. ERP+CRM+SCM+ HR+Project Management+CMS+ LMS+BPM+Performans Management+ B2B+B2C İşletmenizde A\\\'dan Z\\\'ye Tüm Süreçlerinizi Yönetmeniz İçin Workcube Workcube Enterprise Business Portal çözümü, bir işletmedeki tüm departman, operasyon ve süreçleri yönetmek için ihtiyaç duyulan fonksiyonların tümünü kapsar. Workcube Enterprise Business Portal\\\'ı tüm fonksiyonları ile kullanan kurum ve kuruluşlar e-Business dönüşümünü tamamen gerçekleştirmiş ve dünya ile iş yapmaya hazır hale gelmiş kurumlardır. Workcube EBP finanstan, üretime, pazarlamadan satışa tüm kurumsal departmanları, müşteri hizmetlerinden eğitime, call center\\\'dan online satışa tüm operasyonları, yönetimden planlamaya, ölçümlemeden raporlamaya tüm süreçleri, emailingden SMS\\\'e, forumdan bilgi ve belge paylaşmaya tüm iletişim ve işbirliği araçlarını, çalışandan müşteriye, tedarikçiden bayiye ekonomik habitat içerisindeki tüm oyuncuları kapsayan entegre bir üründür. Workcube Enterprise Business Portal geçmişte ve günümüzde farklı kategori ve tanımlarla ifade edilen kurumsal yazılım çözümlerinin komple bir bileşkesi olarak düşünülebilir. Bu açıdan Workcube Enterprise Business Portal ERP, MRP, CRM, SCM, CMS, LMS v.b. çözümlerdeki tüm fonksiyonları kapsamakta ve birbiriyle birebir entegre bir biçimde kurumların kullanımına sunmaktadır. Workcube Enterprise Business Portal Workcube\\\'un tam kendisidir. Diğer Workcube çözüm ve ürünleri Workcube EBP\\\'nin alt kümeleridir. Workcube Enterprise Business Portal, günümüz dünyasında kurumsal yazılım kapsamının ve teknolojisinin geldiği en geniş, en yeni ve en son duraktır. Workcube Enterprise Business Portal Çözümü işletmelerin büyüklüklerine ve iş potansiyellerine uygun olarak 4 farklı paket ile satışa sunulmaktadır. Çözüm içerisindeki 3.500\\\'den fazla iş fonksiyonu ve iş nesnesi alt alta, yan yana üst üste kurumların gereksinimlerine uygun şekilde bir araya getirilerek bu paketler oluşturulmuştur. Gelecekte ihtiyaçlarınızın ve işlerinizin gelişmesi ile orantılı olarak bugün aldığınız paketi diğer paketlerde yer alan ek fonksiyonları ekleyerek genişletmeniz mümkündür. Workcube e-Business Portal Enterprise Edition Paketi Workcube içerisinde yer alan tüm iş objelerini ve iş fonksiyonlarını %100 kapsayan en kapsamlı paket olarak işletmelere sunulmaktadır.
 
   IBS Solutions
 Türkiye, İstanbul
  Informasyon Hizmetleri
  info@ibserp.com
  216 499 7767
Bağlantı Kurun
Mesaj
Şikayet Edin
22.719 görüntüleme
 
  ©2014 Cobunet   Kullanım Şartları    Gizlilik Politikası    İletişim    Cobunet Ekibi    Şirket Ara    Ürün ve Hizmetlerde Ara              İngilizce     Türkçe