Email Password    
  Log in  
Go back to Main Page  Forget my password?    
  Avkom Teknoloji
Turkey
25.123 view
 
Product : Sony HXR-NX100
    
 
    Published
    I supply this product
    I sell this product (Wholesale)
    I sell this product (Retail)
    I manufacture this product
    I am exporting this product
  Product name : Sony HXR-NX100
     
  Category : Electronic - Radio & TV Accessories
     
  Explanation : Maksimum 48x yakınlaştırma lensi ve 3 bağımsız manuel lens halkasına sahip; XAVC S, AVCHD ve DV kayıt yapan; 1,0 tipi Exmor R® CMOS sensörlü NXCAM video kamera

Sony'nin benzersiz 20 megapiksel 1,0 tipi Exmor R® arka aydınlatmalı CMOS sensörüne sahip HXR-NX100 NXCAM video kamera, yüksek çözünürlük ve düşük ışıkta harika performansın yanı sıra, günümüzün farklı çekim şartlarının gerektirdiği daha derin alan kontrolünü sunar.
Üç bağımsız manuel lens halkası mükemmel yaratıcı kontrol sağlar. Sabit Sony G serisi lens 12x optik yakınlaştırma sunar. Bu oran, 1,0 tipi sensörü kullanan Clear Image Zoom özelliğiyle iki kat artırılarak 1920x1080 doğal görüntü çözünürlüğünde 24x'e çıkarılabilir. Ayrıca gelişmiş Dijital Genişletici seçeneğiyle yakınlaştırma oranını iki kat daha artırarak maksimum 48x yakınlaştırmaya çıkarabilirsiniz.
Bunun dışında ND Filtresi işlevi, her çekim senaryosunda daha rahat çalışmanızı sağlayacak dört geleneksel mekanik ND filtresi konumu arasından seçim yapmanıza olanak tanır. Diğer gelişmiş özellikler arasında çift ortam yuvası, "SIMUL" veya "RELAY" kayıt ve bağımsız kayıt kontrolü bulunur. HXR-NX100 ayrıca farklı seçenekler ve yüksek kaliteli görüntüler için AVCHD, DV ve XAVC S 50 Mb/sn kayıt yapabilir.
Standart olan XLR konnektörleri ve Sony'nin UWP-D serisi gibi tam entegre kablosuz ses çözümlerini destekleyen Çoklu Arabirim (MI) Yuvası, profesyonel ses kalitesi elde etmeyi kolaylaştırır.
     
  URL : http://www.avkom.com/hxr-nx100
     
  Unit : Adet
     
  Brand Name : Sony
     
  Model : HXR-NX100
     
  Minimum Order : 1
     
  : Total 1.214 view
     
 
 Photos

 
 Videos
 
 Prices
 
 Product Representative
Product Properties
 
  ©2014 Cobunet   Terms of Use    Privacy Policy    Contact    Cobunet Team    Search Company    Search in Product and Services              English     Turkish