Email Password    
  Log in  
Go back to Main Page  Forget my password?    
  Avkom Teknoloji
Turkey
28.617 view
 
Product : Samsung
    
 
    Published
    I supply this product
    I sell this product (Wholesale)
    I sell this product (Retail)
    I manufacture this product
    I am exporting this product
  Product name : Samsung
     
  Category : Electronic - Communication Equipment
     
  Explanation : Parlak Görüntüler için Daha Fazla Yer

o Etkileyici bir video duvari için süper dar çerçeve
o DID panellerle yüksek parlaklık
o Zaman ve maliyetten tasarruf sağlayan çözüm için uzaktan kontrol özelliği

Ürün Özellikleri

Zamana ve toza karşı verilen sınavda ayakta kalmak üzere tasarlanan monitör. Bu Samsung LFD güvenilir, dayanıklı ve toz geçirmezdir. Köşeleri mühürlü tasarım, çift katmanlı yapı, vida ve kullanıcı delik contası, monitörün sağlamlığını arttırır.

Kir ve tozun, mesajınızı yollarken yolunuza çıkmadığından emin olun.

Teknik Özellikler

Ekran

30kHz ~ 81kHz H-Tarama Frekansı
148,5MHz Maksimum Piksel Frekansı
56Hz ~ 85Hz H-Tarama Frekansı

Panel

46" Çapraz Boyut
CCFL Tipi Işık Kaynağı
S-PVA(DID) Tipi
1920x1080 (16:9) Çözünürlük
0,53025(Y) * 0,53025(D) Piksel Aralığı(mm)
Samsung UX Serisi geniş format ekranlar (LFDs) ince bir çerçeve içinde daha fazla açıklık ve daha az görüntü kaybı ile parlak bir resim sunmak için özel olarak tasarlanmıştır.
İnce çerçeve işletmelerin hedef kitlelerine dikkatini oluşturmak ve satış teşvik muhteşem video duvarları görüntülemenize olanak sağlar.

Güvenilir, dayanıklı ve toz geçirmez

Kir ve tozun, mesajınızı yollarken yolunuza çıkmadığından emin olun.
Dahili hoparlörlerle paradan ve alandan tasarruf edin.

Harika resim ve canlı seslerle etkiyi en üst seviyeye çıkarın. Dahili hoparlörlerle mesajınız yüksek ve net şekilde duyulacaktır. Ayrı hoparlör satın alma masrafını ortadan kaldırırken paradan tasarruf edeceksiniz ve değerli alanınızı da korumuş olacaksınız.

Daha parlak ışıklar, daha iyi görüntü

Yoğun olarak aydınlatılan bir DID paneli ile mesajınız daima spotların altındadır. Yüksek parlaklık ve kontrast seviyesi genel ortamlarda ekranı net ve okunabilir kılar. Aslında, ortalama olarak TV ekranlarından 1,5 kat daha parlaktır. Ayrıca, bu Samsung LFD düşük işletim sıcaklığı ile gelecek yıllar için de tam anlamıyla güvenilir olacaktır.

DVI çıkışı ile hareketin içinde kalın

Bağlaması daha kolay bir video matrisi sayesinde birden çok LFD arasında içerik paylaşmanızı sağlayan bir DVI çıkışı arabirimi ile üstün resim kalitesinin keyfini çıkarın. LFD'ler PC'ye ayrı ayrı bağlanmak zorundaydılar, ancak dijital döngü çıkışı, bir PC bağlantısı yapmanız gerekmeksizin, bağlanabilmenizi sağlar. Daha da iyisi, dijital döngü çıkışı, herhangi bir kalite kaybı olmadan tek bir görüntü üretir ve ayrı bir video sinyal dağıtıcısına gerek yoktur. Kurulumu kolaydır ve birden çok ekranı bağlamanın en düşük maliyetli yoludur.

Bilgi ve etkiyi ikiye katlayın

Sunumunuz için resim içinde resim yapılandırması veya resimden resme düzenleme gerekse bile Samsung'un bu LFD monitörü, tüm bunları mümkün kılar. Bir görüntü yetmediğinde, iki video sinyali maksimum etki için eşzamanlı olarak görüntülenebilir.

Manzara veya portre, Doğru görünümü seçin

Samsung LFD, resminizi durum neyi gerektiriyorsa yatay veya dikey olarak görüntüleme esnekliği sunar. Ekranı 90? döndüren öncü fonksiyonuyla ve sunumları portre modunda veya reklamları manzara modunda görüntüleme özgürlüğüyle, çok yönlü bir monitör haline gelir.

Sizin standartlarınıza göre çalışan bir video duvarı

Samsung LFD'lerle ihtiyaçlarınızı gideren harika bir video duvarı oluşturun.
Ayrıca, bu LFD gömülü bir video matris işlemcisine sahip olduğundan, tam kullanışlılığın keyfini çıkarabileceğiniz şekilde, 1x1 ila 10x10 duvar biçimlerini destekler. Daha da iyisi, ek destek gerektirmedikleri için olasılıklarınız neredeyse sonsuzdur.

Dijital hayallerinizi sarsmayan ekran

Monitörün kamuya açık yerlerde görüntülenmesi gerektiğinde de kullanışlıdır. Bu nedenle LFD'miz, özel olarak tasarlanmış, isteğe bağlı koruma camı sunar. Çizilmelere karşı dayanıklı ve kırılmaz monitör, panel yüzeyini hasara karşı korur; böylece monitörünüzü yıllarca kullanabilirsiniz.

Zahmetsizce sürüm yükseltin

Samsung'un bu LFD modeli, sürüm yükseltme donanım yazılımını kolaylaştırır. Bir görüntü dosyası ile, bir DVI, HDMI veya ekran bağlantı noktası kullanılarak basit aktarım gerçekleştirilir. Samsung LFD, PC'nize doğrudan bağlantıyla sürüm yükseltme işlemlerinizi zahmetsizce gerçekleştirmenizi sağlar.

Yansımasız mükemmel resim

İster anlatacak bir hikâyeniz, isterse satacak bir ürününüz olsun, resminizin kristal berraklığında olması önemlidir. Bu Samsung LFD, ekranınız parlak şekilde aydınlatılan ortamlarda bulunsa bile tam olarak bunu sunar. Görüntülerin pürüzsüzlüğünü ve netliğini koruyarak, reklamınızın okunabilirliğini engelleyebilecek herhangi bir yansımayı ortadan kaldırır
     
  URL : http://www.avkom.com/460ut-b-video-wall-samsung
     
  Unit : Samsung 460UT-B
     
  Brand Name : Samsung
     
  Model : 460UT-B
     
  Minimum Order : 1
     
  : Total 1.346 view
     
 
 Photos

 
 Videos
 
 Prices
 
 Product Representative
Product Properties
 
  ©2014 Cobunet   Terms of Use    Privacy Policy    Contact    Cobunet Team    Search Company    Search in Product and Services              English     Turkish