Email Password    
  Log in  
Go back to Main Page  Forget my password?    
1
  Force Bilgi Teknolojileri Hizmetleri
Turkey, Computer Software
10.425 view
 
Service : Workcube Uygulama Danışmanlığı
    
 
    Published
    I provide this service
    I offer this service
    I am exporting this service
  Service Name : Workcube Uygulama Danışmanlığı
     
  Category : Computer & Software - IT-Software
     
  Explanation : Workcube, işletmenin ihtiyaçları doğrultusunda oluşturulan iş süreçlerine göre implementasyonun sağlıklı şekilde gerçekleşmesini sağlar. Proje implementasyonu kapsamında parametre tanımları, veri hazırlama ve aktarma, şablon ve çıktı tasarımları, sisteme geçiş desteği ve sürece bağlı kullanıcı eğitimleri konularında tutarlı, hızlı ve sorunsuz çözümler sunan Workcube, projenin kullanıma alınmasıyla birlikte oluşan yeni talepler, süreç değişiklikleri, yeni modül kullanımları gibi diğer konularda da hizmet sunar.

HUMAN RESOURCES (HR) UYGULAMA DANIŞMANLIĞI
Workcube HR Modülü Uygulama Danışmanlığı Ekibi, uygulama kapsamındaki e-profil, e-hesap, rol planlama, performans, organizasyon panlama, işe alım, kariyer portal, analiz, raporlama ve PDKS raporlama sistemi modüllerinin tüm süreç ve aşamalarının işletmeye uyarlanmasında tam destek sunar.

CUSTOMER RELATİONSHİP MANAGEMENT (CRM) UYGULAMA DANIŞMANLIĞI
Workcube CRM Modülü Uygulama Danışmanlığı Ekibi; etkileşim, başvuru gibi call center, hedef kitle, kampanya/etkinlik yönetimi, üye, fırsat, ziyaret ve satış planlama uygulamalarının işletmenize uyarlama sürecini yöneterek, müşteri yönetimi ve memnuniyetini arttırmaya yönelik değerlendirmeler yapabilmenize olanak sağlar.

FİNANCE & ACCOUNTİNG (FA) UYGULAMA DANIŞMANLIĞI
Workcube FA Uygulama Danışmanlığı Ekibi; fatura, muhasebe, bütçe, cari hesap, kasa, banka, çek/senet, sabit kıymetler, kredi ve fon yönetimi, masraf yönetimi gibi finansal uygulamaların işletmenize uyarlama sürecini yönetir. Tüm finansal operasyonlarınızla birlikte risklerinizi, bütçelerinizi ve masraflarınızı da etkin biçimde yönetmenizi sağlar.

SALES & DİSTRİBUTİON (SD) UYGULAMA DANIŞMANLIĞI
Workcube SD Uygulama Danışmanlığı Ekibi; ürün/fiyat yönetimi, stok yönetimi (stok hareketleri, stok işlemleri, sevkiyat işlemleri, stok maliyetleri), satın alma yönetimi (İç talep, satın alma talepleri, teklifler, siparişler), satış yönetimi (teklif, sipariş, taksitli satışlar, promosyonlar,) başlıklarındaki tüm uygulamaları hayata geçirir, satış ekibinizin müşteri bilgilerine gerçek zamanlı olarak ve anında ulaşmalarına imkan verir.

MATERİAL MANAGEMENT (MM) UYGULAMA DANIŞMANLIĞI
Workcube MM Uygulama Danışmanlığı Ekibi; ürün / fiyat, ürün tasarım (ürün ağacı tasarımları, spec), kalite, bakım (bakım planı, bakım sonuçları, bakım takvimi, arıza bildirimleri), planlama (üretim talepleri, üretim emirleri), malzeme (üretim malzeme ihtiyaçları), maliyet (ürün, üretim, işçilik maliyetleri) ve üretim takibi konularında üretici firmaların üretim süreçlerini tüm boyutlarıyla yönetme ve analiz etmelerini kolaylaştırır, hızlı ve iyi kararlar almasını sağlar.

E-TİCARET, B2C, B2B PORTAL YARATIN
Workcube, ERP alt yapısı üzerinde çalışan son kullanıcıya yönelik kariyer portal, e-ticaret ve bayi portali gibi tüm network’ünüzü tek bir ekosistemde buluşturan özel platformlar yaratır. İletişim ve iş birliğinizi güçlendirir.

Danışmanlık İhtiyaçlarınız İçin Hemen Arayın, Yardımcı Olalım.
     
  URL : http://www.forcebilisim.com/hizmetler/uygulama-danismanligi/
     
  Unit : Adam/Gün
     
  Price : 0.00 TRY
     
  : Total 858 view
     
 
 Photos  

 
 Videos
 
 Prices
 
 Service Representatives
 
  ©2014 Cobunet   Terms of Use    Privacy Policy    Contact    Cobunet Team    Search Company    Search in Product and Services              English     Turkish