Giriş Yapın
Kayıt Olun
Mesajlar
   Bilgisayar & Yazılım ( 23 )    Danışmanlık ( 8 )    Elektronik ( 14 )    Giyim ( 54 )    İnşaat & Emlak ( 20 )    Kimyasallar ( 22 )    Makineler ( 54 )
  Force Bilgi Teknolojileri Hizmetleri
Türkiye, Bilgisayar Yazılım
13.429 görüntüleme
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    Şirket Profili   Endüstriyel Bilgiler    Ürünler 7    Hizmetler 6    Network 3    Çalışanlar 5    Fotoğraflar 6    Videolar 7    Son Haberler 25    Lokasyonlar 1   
Videolar
  
 
  
Workcube İş Ortaklarından Microsoft BI Danışmanı Zihni Taş, Workcube’deki verileri grafiksel raporlara dönüştüren ve büyük veriyi tek sayfa üzerinden dashboardlar halinde sunan, Workcube ile entegre çalışan Microsoft Power BI platformunu anlatıyor.

Microsoft Power BI, çalışanların raporlama gereksinimlerini her yönüyle karşılarken, analiz araçlarıyla da kurumun bütün iş süreçleriyle ilgili bilgi ihtiyacına yanıt veriyor, ileriye yönelik sonuç odaklı karar mekanizmaları oluşturmaya imkan tanıyor.  
  
 
  
Workcube İş Ortaklarından AtWork Bilgi Teknolojileri yönetici ortaklarından Hakan Yıldırım, Workcube'de Satış Siparişleri Yönetimini anlattı.  
  
 
  
Kim, hangi süreçte, hangi kalite standartlarında ne iş yapacak, kime bilgi verecek, kimden onay alacak? İletişim akışı nasıl olacak? Bilgilerin kaydedilmesi, kontrol edilmesi ve analiz edilerek iyileşme önerileri nasıl hazırlanacak? QPIC -R (Qualtiy, Process, Information, Communication - Roles) tablosu işletmenizdeki karmaşayı ortadan kaldırır ve tek bir resimde kimin hangi yetkilerle donatıldığını ve ne işler yapıldığını, yığılmaları, boşlukları görmenizi sağlar. İşinizi ve Workcube'unuzu daha iyi planlamanızı sağlar.

Başta ticaret, üretim, hizmet olmak üzere işletmeler çok sayıda iş fonksiyonu icra ederler. Alırlar, satarlar, üretirler, tahsil ederler, öderler, araştırırlar, geliştirirler, pazarlama etkinliği yaparlar, işe alırlar, maaş öderler, anlaşmalar yaparlar, şikayetleri yönetirler, sorunları çözerler.

QPIC-R Canvas’ı kullanarak işletmenizin iş fonksiyon ve akış haritalaması yapabilirsiniz. QPIC-R bir işletmenin bir matris üzerinde roller, süreçler, bilgi ve iletişim haritasının çıkarılmasıdır.  
  
 
  
Workcube'e Giriş ve Workcube Genel Modülleri  
  
 
  
Workcube İş Ortakları Force BT danışmanlarından Workcube İnsan Kaynakları Lideri Ezgi Gürsan, Workcube Catalyst HR Çözümü içerisinde yer alan modüllerden Organizasyonel Planlama'yı anlattı.  
  
 
  
Dijital dönüşüm tek başına bir teknoloji değil aynı zamanda bir stratejidir. Günümüz dünyasında her işletme dijital dönüşüm yol haritasını çıkarmak ve rekabet gücünü yükseltmek için bir kaldıraç olarak kullanmak zorundadır. Workcube dijitalleşen dünyada dijital şirketler için QPIC-R özgün metodolojisi kullanarak dijital dönüşüm projeleri hazırlıyor.  
  
 
  
Workcube Catalyst Temel Kullanım Videosu; Workcube'e giriş aşamasından yetkilere göre şekillenen menülere, kişiselleştirilmiş ana sayfadan ve gündem sayfasına ve kişisel ayarlara Workcube'un giriş seviyesinde nasıl kullanılması gerektiğini anlatmaktadır.
  
 
  ©2014 Cobunet   Kullanım Şartları    Gizlilik Politikası    İletişim    Cobunet Ekibi    Şirket Ara    Ürün ve Hizmetlerde Ara              İngilizce     Türkçe