E-Posta Şifre    
  Giriş Yapın  
Ana Sayfaya Geri Dön  Şifremi Unuttum?    
  Temeltaş İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Türkiye, İnşaat
15.964 görüntüleme
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    Şirket Profili   Endüstriyel Bilgiler    Ürünler     Hizmetler 4    Network     Çalışanlar 1    Fotoğraflar 9    Videolar 4    Son Haberler 23    Lokasyonlar    
 
  Şirket Profili
  Kuruluş Tarihi :  
  Email : temeltas@temeltas.com.tr  
  Website : http://www.temeltas.com.tr
  Telefon : 212 360 07 40
  Fax : 212 360 07 41
  Çalışan Sayısı :
  Total Yıllık Gelir :
  Adres : Mithatpaşa Mah. Gökşin Sok. No:36 Kemerburgaz Türkiye

 Şubeler

 Şirket Özeti
 
 
1998 yılında, Zemin ve Temel Mühendisliği konularında faaliyet göstermek üzere kurulan Temeltaş; 15 yıllık deneyimi, profesyonellerden oluşan ekibi ve yüksek standartlara dayanan hizmet anlayışıyla kaliteli projelere imza atarak geleceği temelden yarınlara taşıyor.

Ekonomik ve teknolojik koşullara uygun olarak, değişken ortamlarda hareket kabiliyetini sürekli artıran Temeltaş; projelerin tasarımından gerçekleşmesine kadar her aşamasında ileri teknoloji ürünü modern makine ve ekipmanıyla doğru ve ekonomik çözümler üretiyor.

Kurulduğu günden bu yana tamamladığı işlerle gerek yurt içinde gerek yurt dışında yerli ve yabancı denetleme firmalarının takdir ve memnuniyetini kazanan Temeltaş; güvenli, kaliteli, ekonomik uygulamalarını artan bir performans ile faaliyetlerini sürdürmeyi ilke edinmiştir.
   
 
 

 Etiketler
Fore Kazık
Ankraj
Jet Grout
Diyafram Duvar
Kazık Yükleme Testleri
Zemin Mühendisliği

     
 Faaliyet Gösterdiği Sektörler

 Referans Projeler

 Ödüller

 Patentler

 Markalar

 Fuarlar

 
  ©2014 Cobunet   Kullanım Şartları    Gizlilik Politikası    İletişim    Cobunet Ekibi    Şirket Ara    Ürün ve Hizmetlerde Ara              İngilizce     Türkçe